Spotkania kontrolne: druga porażka Czarnych (FOTO)

W drugim przed sezonem "Serie A" spotkaniu kontrolnym Czarni Wałbrzych przegrali z Zielonymi Mokrzeszów 0:3. Na usprawiedliwienie naszych należy jednak podać, iż w pierwszej połowie wałbrzyszanie musieli sobie radzić w "10".

W 10-osobowym składzie zespół Leszka Dereweckiego przystąpił do niedzielnej potyczki z rywalem z Mokrzeszowa. Gra w osłabieniu odbiła się na wyniku meczu, gdyż do przerwy przedstawiciel klasy B prowadził na Dąbrowskiego 3:0. Po zmianie stron wałbrzyszanie wystąpili już w pełnym zestawieniu i w rezultacie pojedynek się wyrównał. Miejscowi wypracowali kilka okazji strzeleckich, jednak nie przyniosły one oczekiwanego gola i tym samym wynik sprzed przerwy utrzymał się do końca sparingu.
 
To drugie spotkanie kontrolne Czarnych. W pierwszym nasi przegrali na wyjeździe z Kłosem Lutomia 0:4. W kolejnym, już w najbliższą niedzielę, Czarni zmierzą się w Kłaczynie z miejscową Nysą. Początek o godzinie 11.
 
Spotkanie kontrolne
Czarni Wałbrzych - Zieloni Mokrzeszów 0:3 (0:3)
Bramki: Józef Łukojć, Rafał Zelek 2
Czarni: B. Rudnicki, Gołek, Chodacki, Kasprzyk, Arski, Nowicki, Fiszer, Misiak, zawodnik testowany, Baszak oraz zawodnik testowany. Trener: Leszek Derewecki
 
Najbliższy mecz
Niedziela - 11 sierpnia, godz. 11:
Nysa Kłaczyna - Czarni Wałbrzych
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
tekst i fot.
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno