Samochodowa turystyka na Trójgarbie

Kolejne auto na Trójgarbie, tym razem jednak kierowca nie wjechał na sam szczyt - informuje nasz czytelnik i pyta: Co musi się stać aby zmienić prawo czy też nawyki kierowców? 

Na początku sierpnia pisaliśmy o "turyście", który wjechał na Trójgarb samochodem. 

- W niedzielę, w samo południe, kiedy szlaki na Trójgarb były przepełnione, dało się usłyszeć warkot silnika rozpędzonego pojazdu pod samym szczytem - o sprawie poinformował nas czytelnik walbrzych24.com. (czytaj więcej).

Sprawą zainteresował się nadleśniczy Nadleśnictwa Wałbrzych, Maricn Calów. Kierowcy grozi 1000 zł mandatu. 

 
- Znamy już numery rejestracyjne samochodu, ustalimy właściciela i poprosimy go do nadleśnictwa by wytłumaczył się dlaczego wjechał na Trójgarb - mówił Marcin Calów (czytaj więcej). 

 

A to kolejny list od naszego czytelnika:  

Kilkanaście dni temu czytałem artykuł gdzie kierujący wjechał autem na trójgarb. W miniony weekend wybrałem się na rower w okolice trójgarbu. Jak widać na załączonych zdjęciach niewiele się zmieniło. Szlaban otwarty, brak zakazu wjazdu a auto w środku lasu (na szczęście nie na samym szczycie ) . Co musi się stać aby zmienić prawo czy też nawyki kierowców. Może właściciele terenu niewłaściwie go zabezpieczają.

Informacje przekazaliśmy Nadleśnictwu Wałbrzych, miejmy nadzieje, że konsekwencje zostaną wyciagnięte - czekamy na kolejne Wasze sygnały. Czytaj też:
Samochodem na Trójbarb
Wjechał autem na Trójgarb - może dostać 1000 zł mandatu

adm
foto: czytelnicy walbrzych24.com

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com  
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno