Tenisiści w rozjazdach, czyli "długi" weekend bez odpoczynku

"Długi" weekend stał pod znakiem kolejnych dalekich, choć krajowych wyjazdów tenisistów KT Szczawno-Zdrój. Nasi młodzi reprezentanci rywalizowali w Gdańsku, Puszczykowie oraz Szczawnie-Zdroju, które gościły uczestników turniejów klasyfikacyjnych do lat 14. 

Na kortach w uzdrowisku wystąpili Filip Kosiński, Olaf Wiśniewski oraz Krystian Pniewski. W singlu do ćwierćfinału awansował Kosiński junior, który dodatkowo występując w parze z Janem Wygoną z Krakowa wywalczył 2. miejsce ulegając po supertiebreak'u parze Ważny - Lange. Ponadto na najniższym stopniu podium gry podwójnej znalazł się Krystian Pniewski, którzy połączył siły z Andrzejem Chorostinem z Zielonej Góry. 

 

Dobry start w Gdańsku zanotowała tymczasem Klaudia Owcarz, która choć rozpoczęła zmagania od porażki w singlu, dotarła do finału debla (wraz z Pauliną Aleksandrowicz), w którym musiała uznać wyższość pary Sankiewicz - Koprowska. W wielkopolskim Puszczykowie o punkty w klasyfikacji młodzików walczył zaś  Jan Kluczyński. W singlu nasz tenisista dotarł do ćwierćfinału przegrywając z poźniejszym zwycięzcą Hugo Kwaśniewskim,  a w deblu, wraz z Kamilem Kęsym, zajął 3. miejsce. 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno