UKS Kinder Volleyball na siatkarskim topie (FOTO)

Końcówka roku okazała się niezwykle udana dla młodych siatkarzy UKS-u Kinder Volleyball Wałbrzych. Dość powiedzieć, iż w czterech listopadowo-grudniowych turniejach podopieczni trenerów Piotra Wierzbickiego oraz Bartosza Wesołowskiego czterokrotnie plasowali się na najwyższych stopniach podium.

Choć UKS Kinder Volleyball Wałbrzych liczy sobie zaledwie 5 lat, to może się poszczycić wieloma sukcesami, o których regularnie informujemy na naszych łamach. Na potwierdzenie powyższych słów wystarczy podać, iż w ciągu dwóch, na przełomie listopada oraz grudnia, tygodni nasi młodzi reprezentanci wzięli udział w czterech turniejach, w których nie tylko że kończyli rywalizację na najwyższym stopniu podium, to pozostałe zespoły UKS-u również plasowały się na wysokich pozycjach.

 

- I kto wie, jak zakończyłaby się ostateczna klasyfikacja, gdyby nie limity zgłaszanych drużyn. Dość powszechną jest bowiem praktyką, iż jeden klub w kategorii "dwójek" może wystawić tylko 3 lub 4 zespoły -, powiedział trener Piotr Wierzbicki.

 

Przegląd listopadowo-grudniowych turniejów z udziałem UKS-u Kinder Volleyball Wałbrzych

Turniej mini siatkówki w Jaszkowej - 1., 2., 5., oraz 11. miejsce na 30 startujących zespołów; MVP turnieju - Gabrysia Paterek

 

Turniej mini siatkówki "Volleymania" w Brzegu Dolnym - 2. i 3. miejsce

 

Turniej mini siatkówki "Volleymania Dolny Śląsk" w Jaworzynie Śląskiej - 1. i 5. miejsce na 24 startujące zespoły

 

Turniej mini siatkówki w Miliczu - 1., 2. i 7. miejsce na 40 startujących zespołów

 

UKS Kinder Volleyball Wałbrzych wystąpił w składzie: Gabrysia Paterek, Emilia Ilska, Marysia Chuchro, Marysia Gazda, Nadia Tomczyk, Nikola Hojak, Natasza Sobota, Zuzia Jerzyk. Trenerzy: Piotr Wierzbicki oraz Bartosz Wesołowski

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno