Menu

Zamek Książ z Kryształem Turystyki

Podczas XIV Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu Zamek Książ otrzymał Kryształ Turystyki. Nagroda została przyznana w kategorii wydarzenie cykliczne, którym jest  odbywający się od ponad trzydziestu lat Festiwal Kwiatów i Sztuki.  

 

Zamek Książ z Kryształem Turystyki

MTT to wydarzenie kierowane do wszystkich miłośników podróżowania i aktywnego spędzania wolnego czasu, turystów, eksploratorów obieżyświatów lub po prostu miłośników targów turystycznych. W dniach 3-5 marca we Wrocławiu odbywa się kolejna 14. już edycję Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego w której bierze udział ponad 220 wystawców, ponad 20 podróżników i podczas których zaplanowano mnóstwo atrakcji.  Współorganizatorem targów jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Nagrodę dla Zamku Książ w Wałbrzychu odebrała kierowniczka działu marketingu, Kamila Świerczyńska. W tym roku Festiwal Kwiatów i Sztuki odbędzie się już po raz 33, tym razem pod hasłem Sekretny Ogród  księżnej Daisy von Pless. Zabierzemy Was w podróż przez zamkowe sale, śladami najsłynniejszej mieszkanki Zamku Książ.adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Do lemingokoków (6 marca 2023 13:22)
Cytuję użytkownika: TV Kłami
Cytuję użytkownika: Są dwa kryształy
https://www.dami.walbrzych.pl/spoleczenstwo-3/item/26201-hotel-odnowiony-lecz-niezaplacony
Faktycznie tv kłami to jedyne wiarygodne ha ha ha źródło informacji i jej redaktórka Viola.
Jedyne, bo Ratusz jej/im nie płaci albo płaci mało.PS.poczytaj o 10 letniej wojnie z ratuszowymi o działkę na Podzamczu.Tamże.
TV Kłami (6 marca 2023 10:49)
Cytuję użytkownika: Są dwa kryształy
https://www.dami.walbrzych.pl/spoleczenstwo-3/item/26201-hotel-odnowiony-lecz-niezaplacony
Faktycznie tv kłami to jedyne wiarygodne ha ha ha źródło informacji i jej redaktórka Viola.
Hahaha (6 marca 2023 10:25)
Poprawcie błędy w tytule i artykule.
Są dwa kryształy (6 marca 2023 10:21)
https://www.dami.walbrzych.pl/spoleczenstwo-3/item/26201-hotel-odnowiony-lecz-niezaplacony
Oto prawdziwy kryształ Książa (6 marca 2023 9:58)
https://www.dami.walbrzych.pl/spoleczenstwo-3/item/26203-pytania-zadane-czekamy-na-odpowiedz

Dodaj komentarz

Kukiz: Cała reforma Ziobry jest od drugiej strony rozpoczęta

30-lecie Spółki Zamek Książ

Muszkieterowie z Zamku Książ

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij