Menu

Gość Dnia - Tomasz Obuchowski

O co chodzi w karate? Czy to coś więcej niż walka? Co znaczy kata, kumite, osu i mnóstwo innych słów? Jak karate pomaga na przykład na wady kręgosłupa? Czy ludzie z nadwagą mogą trenować karate? - o swojej przygodzie z japońską sztuką walki opowiada Tomasz Obuchowski, właściciel wałbrzyskiej szkoły karate.

Gość Dnia - Tomasz Obuchowski

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Alan (1 czerwca 2023 13:22)
sikam obuchowski, zna się tak samo na karate, jak na astronomii i grze na fortepianie. dlaczego promujecie taką patologię ? jak grubas, może mówić cokolwiek o rozwoju fizycznym ? sam siebie nie umie ogarnąć a odgrywa trenera. Jeszcze były pan piłkarz. Fajny stand up tomuś brawo
Piotr (1 czerwca 2023 13:16)
o k***a xDDDD ten tłuścioch, nieudacznik, który nie umie zawiązać pasa uczy karate xDDD

Dodaj komentarz

gość dnia  |   tomasz obuchowski  |   karate  |   sport  |   sztuki walki  |  

10 urodziny Aqua Zdroju w Wałbrzychu

Chce pobić rekord Guinnessa najdłuższym triathlonem w historii

Gość Dnia - Robert Wróbel

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij