Menu

Gość Dnia - Tomasz Obuchowski

O co chodzi w karate? Czy to coś więcej niż walka? Co znaczy kata, kumite, osu i mnóstwo innych słów? Jak karate pomaga na przykład na wady kręgosłupa? Czy ludzie z nadwagą mogą trenować karate? - o swojej przygodzie z japońską sztuką walki opowiada Tomasz Obuchowski, właściciel wałbrzyskiej szkoły karate.

Gość Dnia - Tomasz Obuchowski

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

lekarz (6 czerwca 2023 9:41)
Proszę nie wprowadzać w błąd, że dzięki karate dzieci leczą wady w postawie, a tym bardziej domniemam "skoliozę" skoro dziewczynka nie "musiała" nosić gorsetu. Primum non nocere tzn. po pierwsze nie szkodzić. Proszę nie powielać tych bzdur.
Piotrek (5 czerwca 2023 13:18)
Co za bełkot. i zarówno gruby, niby autorytet karate jak i pan prowadzący, twierdzą, że w walce nie chodzi o zwycięstwo. to o co ? ja wiem, że dla pana obuchowskiego to najważniesze, żeby się wylansować ale móglby choć udawać, że się zna na tym co próbuje propagować. generalnie to bardziej od niego, bo to widać na pierwszy rzut oka, że to pajac i pozer, zastanawiają mnie rodzice, którzy wysyłają do niego dzieci
Wrocek (4 czerwca 2023 11:20)
Amatorka . Otyłość, siedzi nieprawidłowo, to nie jest wzór dla młodzieży
waldek (3 czerwca 2023 21:01)
Miś Karata wykorzystał ułomność emocjonalna i mentalną niejakiego Barabaranowskiego został ostatnim jego uczniem ,a potem zrobił sie wielkim karaciarzem. Wstyd i żenada. Wywiad to trzeba ze Stanisławkiem robić.
Alan (1 czerwca 2023 13:22)
sikam obuchowski, zna się tak samo na karate, jak na astronomii i grze na fortepianie. dlaczego promujecie taką patologię ? jak grubas, może mówić cokolwiek o rozwoju fizycznym ? sam siebie nie umie ogarnąć a odgrywa trenera. Jeszcze były pan piłkarz. Fajny stand up tomuś brawo
Piotr (1 czerwca 2023 13:16)
o k***a xDDDD ten tłuścioch, nieudacznik, który nie umie zawiązać pasa uczy karate xDDD

Dodaj komentarz

gość dnia  |   tomasz obuchowski  |   karate  |   sport  |   sztuki walki  |  

Przyjeżdżają z Niemiec... pograć w tenisa

Festiwal Rowerowy Aglomeracji Wałbrzyskiej

Minersi lepsi od Grizzlies

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij