Remont mostu w Zagórzu - utrudnienia
Utrudnienia w ruchu w Zagórzu Śląskim - rozpoczął się remont mostu. most będzie zamknięty do końca sierpnia - wyznaczono objazdy. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zakres zaplanowanych robót budowlanych wymaga całkowitego zamknięcia ruchu. Most zamknięty zostanie 11 czerwca, zakończenie robót planowane jest na 31 sierpnia. Ruch pieszy będzie odbywał się przez obiekt wytyczonymi trasami (kładki dla pieszych).
            
Na okres wyłączenia mostu w Zagórzu wyznaczono następujące objazdy:
 
1) Kierunek Jugowice – Świdnica
Na odcinku drogi Jugowice – Zagórze Śląskie przy Caritasie objazd poprowadzony będzie ul. Wodną i dalej drogą powiatową nr 3371 D wokół Jeziora Bystrzyckiego do miejscowości Lubachów, gdzie kierowcy włączą się na właściwy szlak drogowy do Świdnicy.
UWAGA: na drodze 3371 D wokół jeziora na całym odcinku od Caritasu do mostu w Lubachowie będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy.       
 
2) Kierunek Świdnica – Zagórze Śląskie
Objazd rozpocznie się przed Hotelem „Borys” skrętem w prawo w drogę powiatową nr 3358 D do Niedźwiedzicy i dalej do Podlesia na drogę 3360 D Olszyniec – Wałbrzych, następnie z Olszyńca do Jugowic drogą wojewódzką nr 383. W Jugowicach należy wjechać w ul. Główną (droga 2876 D) i dojechać do Caritasu w Zagórzu Śląskim. Jest to objazd dla kierunków na Michałkową i Glinno.       
 


opr. adm
foto: użyczone
 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno