Strefa Kibica w Galerii Victoria

Szykuje się nie lada gratka dla fanów piłkarskich emocji, wyczekujących najważniejszego sportowego widowiska tego roku. Wszystkie mecze rozgrywane w ramach Mistrzostw Świata w Rosji będzie można zobaczyć na żywo, na ekranie LED ustawionym na terenie Galerii Victoria w Strefie Kibica. Początek piłkarskich emocji już 14 czerwca. 

 

Strefa Kibica przy wałbrzyskiej galerii dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich fanów piłki nożnej w godzinach transmisji meczów. Goście imprezy mogą korzystać z oferty lokali gastronomicznych, znajdujących się w centrum handlowym oraz kupić piwo i przekąski w specjalnie przygotowanym punkcie gastronomicznym w pobliżu Strefy Kibica. 
 
Dodatkowe atrakcje czekają na kibiców także podczas meczów Reprezentacji Polski oraz w trakcie wszystkich meczów po zakończeniu fazy grupowej. Każdy z gości będzie mógł przetestować swoją piłkarską wiedzę podczas animacji i konkursów oraz sprawdzić swoją zręczność, korzystając z bramki celnościowej czy rywalizując w piłkarzyki.
 
Najmłodszych kibiców z pewnością zainteresuje kącik kibica, w którym znajdą m.in. konsole PlayStation z grą Fifa18. Na najlepszych znawców futbolu czekają atrakcyjne nagrody związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. Animacje startują już 19 czerwca, podczas meczu Polska-Senegal. 
 

 

 

 

opr.wb

foto:walbrzych24.com/użyczone

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno