Nielegalny salon gier zamknięty

Wałbrzyscy policjanci wraz z celnikami zamknęli nielegalny salon gier, zabezpieczono dwa automaty hazardowe. 

Zabezpieczono dwa automaty do gier i ponad 4  tysiące złotych w gotówce. Nielegalne urządzenia trafiły już do magazynów Służby Celnej, jako dowód do sprawy karnej skarbowej. 

- Nielegalne urządzanie i prowadzenie gier na automatach, gier losowych lub zakładów wzajemnych jest przestępstwem, za które grozi wysoka grzywna, kara pozbawienia wolności lub obie te kary łącznie. Dodatkowo podmiotowi, który urządzał nielegalne gry hazardowe grozi wysoka kara pieniężna - informuje rzecznik wałbrzyskiej policji, Joanna Żygłowicz. - Likwidacja nielegalnych salonów gier przynosi skutek w postaci sprawnego eliminowania szarej strefy

Niestety, nie jest to takie proste, bo zwykle kilka dni po zamknięciu salonu, zostaje on ponownie otwarty.  Wystarczy przypomnieć salon gier na Nowym Mieście, gdzie zaledwie kilka godzin po jego zamknięciu przywieziono nowe automaty do gier i otwarto salon. 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

kama
foto: walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno