Siatkarze serwują zdrowe emocje
Z kolejną ciekawą inicjatywą wyszli siatkarze MKS-u Aqua-Zdrój, którzy propagując sportową rywalizację oraz zdrowy tryb życia odwiedzają lokalne przedszkola. Dotychczas w akcji "Przedszkolaki z naszej paki" wzięły udział 4 placówki, ale organizatorzy wciąć czekają na kolejne zgłoszenia.
Oprócz siatkarskich zmagań w ramach II ligi nasi siatkarze uczestniczą również w akcji "Przedszkolaki z naszej paki" odwiedzając lokalne przedszkola. Oprócz zajęć sportowych młodzi uczestnicy przygotowują prace plastyczne, które biorą udział w konkursie internetowym - nagrodą główną jest tort ufundowany przez Cukiernię Oleńka.
 
Jak dotąd na zaproszenie klubu odpowiedziały cztery przedszkola: Przedszkole Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety, Przedszkole "Tęcza", Przedszkole "Fantazja" z Boguszowa-Gorc oraz Przedszkole Samorządowe Nr 14. Jak jednak wspomnieliśmy, powyższa liczba nie jest zamknięta. Na zgłoszenia chętnych placówek czeka Fabian Kurzawiński pod numerem telefonu: 668-139-169 lub adresem e-mail: f.kurzawinski@aqua-zdroj.pl

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno