WALS: hit jednak w czwartek (FOTO)
Nie doszedł do skutku zapowiadany przez nas derbowy pojedynek z udziałem obu ekip Chełmca Euromar fLOVErs Art. Rywalizacja "starszych" panów odbędzie się w czwartek o godzinie 19 w hali sportowej PSPS Nr 10 przy ulicy Ogrodowej. Nieobecność lidera wykorzystał Dom Finansowy, który wskoczył na 1. miejsce w tabeli.
Wałbrzyska Amatorska Liga Siatkówki "Aqua-Zdrój"
Wyniki III kolejki:
Dom Finansowy - TS Chełmiec Aqua-Zdrój 3:0 (25:14, 25:23, 25:23)
Otwierający kolejkę pojedynek Domu Finansowego z juniorami Chełmca Aqua-Zdrój stał na naprawdę wysokim poziomie, można nawet wysunąć stwierdzenie, iż to było najlepsze spotkanie tegorocznych rozgrywek. Prowadzony przez Radosława Duszę zespół DF zaskoczył młodych podopiecznych Janusza Ignaczaka, którzy chyba się nie spodziewali, iż grający w 6-osobowym składzie znacznie starsi rywale nie dadzą rozwinąć skrzydeł młodzieży Aqua-Zdroju. Obok wspomnianego Radosława Duszy na wyróżnienie wśród zwycięzców zasłużył również skuteczny w ataku Mateusz Szymanek, a przede wszystkim brylujący na libero i zagrywce Tomasz Cieślewicz, bezdyskusyjnie najlepszy gracz kolejki.
 
PW Mabor - NSK 3:0 (25:15, 25:9, 25:13)
Szybko i bez większych emocji - tak w największym skrócie można opisać konfrontacje Mabora z NSK. Co prawda zamykające tabelę NSK potrafiło nawiązać wyrównaną walkę z przeciwnikiem, ale tylko do stanu po 10, gdyż w kolejnych fragmentach uwidaczniała się zdecydowana przewaga wzmocnionego Bartkiem Wesołowskim oraz Szymankiem (obaj Dom Finansowy) Maboru.
 
Wodociągi Wałbrzych - Chemik Żarów 2:1 (25:23, 32:30, 23:25)
Żarowianie zdobyli pierwszy punkt w rozgrywkach WALS-a przegrywając po bardzo wyrównanym meczu ze znacznie wyżej notowanymi Wodociągami Wałbrzych 1:2. W drużynie zwycięzców niezłą partię rozgrywali Tymoteusz Gajek oraz Łukasz Ostapiuk, ale obie drużyny zaprezentowały niezłą siatkówkę, co może być zapowiedzią jeszcze wielu udanych spotkań z udziałem wspomnianych ekip.
 
Chełmiec Euromar fLOVErs ART I - Chełmiec Euromar fLOVErs Art II, czwartek, godz. 19
 
Zawodnik kolejki: Tomasz Cieślewicz - Dom Finansowy
 
Tabela WALS-a
1. Dom Finansowy  3  7  7:2
2. Chełmiec Euromar fLOVErs Art I  2  6  6:0
3. Wodociągi Wałbrzych  3  6  6:3
4. Chełmiec Aqua-Zdrój  3  5  5:4
5. Chełmiec Euromar fLOVErs Art II  2 4   4:2
6. PW Mabor  3  4  4:5
7. Chemik Żarów  3  1  1:8
8. NSK  4  0  0:9
 
Następne mecze
IV kolejka
Sobota - PSP NR 21, godz. 15
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
tekst i fot. (ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno