Udany rok Imperium Boxing Wałbrzych

Początek stycznia to doskonała okazja, aby podsumować ubiegłoroczne wyniki. A te w wykonaniu Imperium Boxing Wałbrzych były naprawdę imponujące, gdyż podopieczni Krzysztofa Sadłonia oraz Mariusza Burzyńskiego wielokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium mistrzowskich imprez.

To był naprawdę bardzo dobry rok dla wałbrzyskich pięściarzy z ulicy Pługa. Na potwierdzenie powyższych słów wystarczy podać, iż Imperium Boxing to najlepszy młodzieżowy klub na Dolnym Śląsku oraz 28 ośrodek bokserski w kraju. Sukces tym cenniejszt, iż o sile zespołu aż w 99 procentach stanowią wychowankowie klubu.
 
Jeśli chodzi o statystyki, to w 2018 roku wałbrzyszanie stoczyli 150 walk, spośród których w zaledwie 30 przypadkach górą byli rywale. Nasi przedstawiciele wywalczyli 9 medali Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski, w tym 1 złoty, 2 srebrne i 6 brązowych krążków. Ponadto ekipa trenerów Sadłonia i Burzyńskiego wygrała kilka międzynarodowych turniejów, a zwieńczeniem świetnego roku były zwycięstwa w Krakowie czy Kuby Szydełko w Izraelu.
 
Jak zapewniają zawodnicy i sztab szkoleniowy Imperium Boxing, w nadchodzących miesiącach wałbrzyszanie nie zamierzają zwalniać tempa, o czym zapewne nieraz się przekonamy informując o wynikach wałbrzyszan.
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno