Doskonały finisz tenisistów z uzdrowiska

Na zakończenie minionego roku tenisiści KT Szczawno-Zdrój udali się do Wrocławia, aby wziąć udział w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym skrzatów. W imprezie wzięli udział Filip Kosiński, Jan Kluczyński oraz Oliwia Dróżdż - z tego grona zdecydowanie lepiej poszło naszym panom, którzy podzielili między siebie dwa pierwsze miejsca w singlu, a połączywszy siły nie mieli sobie równych także w deblu.

Na wrocławskim obiekcie Morskie Oko rozegrano ostatnie w minionym roku ogólnopolskie zmagania skrzatów. Jak wspomnieliśmy, klub z uzdrowiska reprezentowany był przez Filipa Kosińskiego, Jana Kluczyńskiego oraz Oliwię Dróżdż. Obaj chłopcy zakwalifikowali się do grupy finałowej notując komplety wygranych w eliminacjach. Co ciekawe, w grupie finałowej rozstrzygnięcie było możliwe dopiero po analizie stosunku zwycięskich setów do przegranych, gdyż trzech tenisistów, w tym Kosiński, Kluczyński oraz Jan Nowacki z Legii Warszawa, legitymowało się takim samym dorobkiem, a więc dwiema wygranymi i jedną porażką. Ostatecznie najlepszy okazał się Kluczyński przed Kosińskim oraz Nowackim. Ponadto Janek i Filip nie mieli sobie równych w turnieju debla, co było najlepszym potwierdzeniem dominacji szczawieńskiej ekipy w stolicy Dolnego Śląska.

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno