Coma zagra w Starej Kopalni

2 marca w Starej Kopalni wystąpi zespół Coma . Wszyscy fani zespołu doskonale zdają sobie sprawę z tego, że koncerty na żywo to zdecydowanie mocna strona zespołu, są energetyczne i widowiskowe, łączą w sobie elementy poezji, muzyki i teatru.

Coma ma na swoim koncie wydanie pięciu polskojęzycznych albumów studyjnych, spośród których ostatni – “2005 YU55” ukazał się w październiku 2016. Grupa otrzymała wiele cenionych nagród przemysłu muzycznego, jak chociażby pierwsze miejsce na Festiwalu w Węgorzewie (2004), statuetkę Fryderyka w kategorii “Album Roku – Rock” za płytę “Pierwsze wyjście z mroku”, Fryderyka w kategorii “Grupa Roku 2006”, a także nagrodę publiczności Przystanku Woodstock „Złotego Bączka”.
 
Jako jedyny łódzki zespół rockowy przez 20 tygodni Coma nie opuszczała pierwszego miejsca na liście przebojów Radia Łódź.
 
Lider formacji, Piotr Rogucki, poza aktywnością w zespole, prowadzi również solową działalność artystyczną. Artysta zagrał w spektaklach „Zaryzykuj Wszystko”, „Giovanni” czy „2007:Macbeth”. W latach 2014 – 2015 był także jurorem w czterech edycjach programu “Must Be the Music. Tylko muzyka”.
 
Bilety: I Pula przedsprzedaży w cenie 55 zł do nabycia w sieci
BILETYNA.PL
https://biletyna.pl/koncert/COMA/Walbrzych
 
foto i info: Stara Kopalnia
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno