Nocne zwiedzanie Pocysterskiego Opactwa w Krzeszowie
Pasjonaci ekstremalnych form zwiedzania w najbliższą sobotę będą mieli  kolejną okazję by poznać niedostępne na co dzień miejsca Pocysterskiego  Opactwa w Krzeszowie. Szykuje się noc pełna przygód... 
 
Uczestnicy sobotniego Nocnego Zwiedzania oprócz sporej dawki wiedzy będą 
mieli także możliwość spotkać historyczne postacie, wszystko to za  sprawą artystycznego spektaklu, który każdorazowo towarzyszy tej formie  zwiedzania.

Bilety na każdą z godzin (19:00 i 21:00) można kupić  online - kliknij TUTAJ
lub w Biurze Obsługi (Plac Jana Pawła II  3, Krzeszów)
 
Nocne Zwiedzanie odbywa się w maks. 25-osobowych grupach, przejścia prowadzone są przez doświadczoną kadrę przewodników, a ich urozmaiceniem  są towarzyszące zwiedzającym artystyczne widowiska i spektakle.  Zwiedzanie obejmuje miejsca w których  występują utrudnienia, tj, wąskie schodowe klatki czy obiekty z niskimi  stropami. Osoby posiadające klaustrofobię, czy lęk wysokości mogą mieć  poważne problemy na trasie. Ze względu na charakter trasy zalecane jest  ubranie wygodnej sportowej odzieży oraz wygodnego obuwia, zalecane jest  także zaopatrzenie się w latarki. 
 

opr. kat
foto: użyczone ( Europejska Perła Baroku)


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno