Zamek i Sztolnie za złotówkę
Zamek Grodno i Sztolnie Walimskie dla mieszkańców – bilet kosztuje tylko 1 zł. 
 
 
Długi majowy weekend  i mnóstwo wolnego czasu, który chcesz w wartościowy sposób wykorzystać? Nie chcesz lub nie możesz wyjechać? 
 
W Gminie Walim mamy dwie wspaniałe atrakcje turystyczne: średniowieczny Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim oraz Sztolnie Walimskie w Walimiu.

- Kiedy, Drogi Mieszkańcu, odwiedziłeś te obiekty po raz ostatni? Czy pokazałeś je już własnym dzieciom? A może Twoi bliscy nigdy nie mieli okazji dotrzeć na szczyt Góry Choina i wraz z przewodnikiem zwiedzić ten piękny zabytek?    Nie masz ochoty założyć kasku i wyruszyć do tajemniczych Sztolni Walimskich, by w półmroku zagłębić się we wnętrze góry i poznać historię tego miejsca? Te wspaniałe zabytki czekają właśnie na Twoje odwiedziny! - informuje Urząd Gminy w Walimiu i zachęca do odwiedzenia Zamku i Sztolni za... złotówkę. 
 
Bilety dla turystów:
Bilet łączony (ważny jest 10 dni od daty zakupu) - 34 zł (26 zł ulgowy) 
Bilety do nabycia są w kasach obu tych obiektów.
Sztolnie Walimskie- 74 84 57 300
Zamek Grodno- 74 845 33 60, 723 973 354

 
kama
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno