Najważniejszy występ siatkarek Chełmca Wodociągów

W najbliższy weekend poznamy zespoły, które awansują do II ligi siatkarek. Wśród faworytów turnieju finałowego, do którego dojdzie w Hali Wałbrzyskich Mistrzów, jest bez wątpienia niepokonana w obecnym sezonie drużyna Chełmca Wodociągów Wałbrzych. 

Przed nami ostatni, ale najważniejszy akcent kończącego się sezonu III ligi siatkarek. Najważniejszy, gdyż w najbliższy weekend poznamy cztery zespoły, które z obu finałów awansują do II ligi. W Andrychowie o dwa premiowane miejsca powalczą: MKS Andrychów, Volley Piła, AZS LSW Warszawa oraz Gdyńska Akademia Siatkówki, a w Wałbrzychu o promocję na wyższy szczebel rywalizować będą: MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych, SAN-Pajda Jarosław, Nike Ostrołęka oraz Poprad Sary Sącz. 
 
Faworytem są oczywiście gospodynie, które w obecnym sezonie nie poznały gorzkiego smaku porażki, a o świetnej dyspozycji podopiecznych trenera Olczyka najlepiej świadczy fakt, iż w niedawnym, półfinałowym turnieju w Warszawie, nasze panie zanotowały komplet wygranych, a w trzech meczach oddały rywalkom zaledwie 1 seta (!). Oby w nadchodzących dniach było podobnie. My już dziś zapraszamy kibiców do wizyty w Hali Wałbrzyskich Mistrzów przypominając, iż wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny, a wszystkich przybyłych czekają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 
 
Finałowy turniej o awans do II ligi siatkarek
Program zawodów - Hala Wałbrzyskich Mistrzów
Piątek - 10 maja:
godz. 18.30: Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - SAN-Pajda Jarosław
godz. 20.030: Nike Ostrołęka - Poprad Stary Sącz
 
Sobota - 11 maja:
godz. 14.00: SAN-Pajd Jarosław - Poprad Stary Sącz
godz. 17.00: Chełmiec Wodociągi - Nike Ostrołęka
 
Niedziela - 12 maja:
godz. 11.00: SAN-Pajda Jarosław - Nike Ostrołęka
godz. 14.00: Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - Poprad Stary Sącz 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno