Huczne pożegnanie maja
Święto wałbrzyszan poprzedzi święto studentów PWSZ. Przed nami Juwenalia.
Ostatni majowy weekend w Wałbrzychu spędzicie z gwiazdami przez wielkie G. 23 maja wszyscy, bez względu na wiek i wykształcenie, będziemy studentami. 
Z kolei 24 maja przed wałbrzyszanami wystąpi Edyta Górniak i Danzel – dzień później Michał Szpak. 
 
Na koniec same rarytasy. Finaliści Wałbrzych Ma Talent powalczą o 2 tysiące złotych, Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych” zaśpiewa i wytańczy wiosenne ludowe przeboje.
 
Ponadto na uczestników będzie czekał Lunapark, atrakcje dla dzieci, malowanie twarzy, regionalne przysmaki, baloniki, serpentyny, świecidełka. To wszystko dla wałbrzyszan z okazji Dni Wałbrzycha.
 
W piątek rano, z terenu Starej Kopalni, wystartują Biegające Anioły Hospicjum. Zatrzymają się dopiero na mecie w Kołobrzegu, a wszystko po to, aby zebrać dla wałbrzyskiego Hospicjum 50 tys. złotych. Podczas Dni Wałbrzycha będziecie mogli spotkać wolontariuszy i wesprzeć akcję wrzutem do puszki. Ponadto, jak co roku, będzie też mobilny punkt krwiodawstwa.
 
 
opr.wb
foto:użyczone
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno