IV liga: z Polonią Trzebnica o "pietruszkę"

Powoli zbliżamy się do końca obecnego sezonu IV ligi. Do rozegrania pozostały jedynie trzy kolejki, spośród których piłkarze Górnika dwukrotnie wystąpią na Ratuszowej. W sobotę wałbrzyszanie gościć będą Polonię Trzebnica. 

W klasyfikacji IV ligi rywal plasuje się na 10. miejscu i nasi raczej nie powinni mieć problemów z wywalczeniem korzystnego dla siebie wyniku, tym bardziej iż jesienny wyjazd przyniósł wygraną biało-niebieskich 1:0. Niestety, wynik sobotniej konfrontacji na Ratuszowej ma dla gospodarzy charakter jedynie statystyczny. Jak już informowaliśmy, w wyniku ubiegłotygodniowej porażki w Świdnicy podopieczni trenera Jacka Fojny stracili nawet matematyczne szanse na zniwelowanie straty do prowadzącego w tabeli Śląska II Wrocław, a zarazem udział w barażach o III ligę.
 
IV liga - grupa wschodnia
XXVIII kolejka
Sobota - 25 maja, godz. 17:
Górnik Wałbrzych - Polonia Trzebnica
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno