Konkurs fotograficzny

Zrób zdjęcie Walimia. Klub radnych Nowa Inicjatywa organizuje konkurs fotograficzny. Jego celem jest promocja regionu.  Prace można przesyłać do 15 czerwca. 

Celem konkursu jest promocja Gminy Walim,ukazanie bogactwa przyrodniczego w połączeniu z elementami krajobrazu stworzonymi przez człowieka, podnoszenie poziomu wiedzy i świadomości na temat regionu,wyrabianie wrażliwości na piękno przyrody,
rozwijanie zainteresowań i uzdolnień w dziedzinie fotografii,kształcenie wrażliwości artystycznej, kształcenie nawyków aktywnego spędzania wolnego czasu.
 
Uczestniczyć w  konkursie mogą wszyscy zainteresowani powyżej 6. roku życia.
Przedmiotem i tematem fotografii jest Gmina Walim. Na zdjęciach nie mogą znajdować się 
wizerunki osób z widoczną i rozpoznawalna twarzą, numery rejestracyjne pojazdów, oraz inne dane wrażliwe.
 
Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny
 
Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu trzy zdjęcia (przy czym nagrodzone może 
zostać tylko jedno zdjęcie autora)
 
Zdjęcia muszą być w formacie JPEG (JPG) o jak najniższym stopniu kompresji i minimalnych wymiarach 1700 x 1200 pikseli. Zdjęcia, na których będą znajdowały się jakiekolwiek znaki (daty, inicjały, podpisy, loga, itd.) będą dyskwalifikowane.
 
Uczestnik zobowiązuje się do zachowania w oryginale zdjęć zgłoszonych do konkursu, jeżeli były one poddane obróbce cyfrowej.
 
Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z udziału w konkursie zdjęć o niskiej jakości technicznej, przesłanych bądź dostarczonych w złym formacie oraz zdjęć, które w inny sposób naruszają niniejszy regulamin. konkurs@fotowalim.pl
 
przykładowe prace:
 
 
red
foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno