Wystawa z okazji 70-lecia Wydziału Ceramiki i Szkła ASP Wrocław

Wernisaż wystawy z okazji 70-lecia Wydziału Ceramiki i Szkła ASP Wrocław - 14 czerwca o godzinie 18.00 w galerii Centrum Ceramiki Unikatowej Stara Kopalnia. Wstęp wolny.

,,Teraz” to prezentacja dorobku i postaw twórczych artystów - pedagogów Wydziału Ceramiki i Szkła ASP im. E. Gepperta we Wrocławiu. Wystawa jest jedną z wielu przygotowanych w tym roku prezentacji dokonań pracowników i studentów wydziału Ceramiki i Szkła ASP z okazji jubileuszu 70-lecia istnienia.

 

Prezentowane na wystawie obiekty stworzone przez artystów z gliny i szkła pokazują urodę materii ceramicznej i szklanej, ale również pokazują różnorodne postawy twórcze poszczególnych artystów wobec problemów otaczającej nas rzeczywistości.

 

Wystawa jest też przeglądem technologii i technik, pokazuje szerokie spektrum co do sposobów formowania i obróbki materiałów, obiekty wykonane w tradycyjnych technikach formowania gliny i szkła sąsiadują z formami stworzonymi za pomocą najnowszych technik cyfrowych.

 

wb

foto:użyczone

 

 

 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno