Stand-up w A'propos - Jasiek Borkowski i Rafał Banaś

Klub A'propos zaprasza na występy kolejnych stand-uperów. Tym razem na scenie zaprezentuje się Jasiek Borkowski oraz Rafał Banaś. Całość tradycyjnie już poprowadzi Rysiek Mazur.

Opis:

"Jasiek Borkowski to zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią."

 

 

Opis:
"Rafał Banaś to komik aktywnie działający na polskiej scenie komediowej od 2013 roku. Jako stand–upper bawił w programach Kuba Wojewódzki w TVN, Świat się kręci oraz Tylko dla dorosłych w TVP2. Zwycięzca Festiwalu komedii „Szpak", Areny stand – upperów oraz trzykrotny finalista Antrakt stand–up festiwalu. Jego pierwszy program jest w całości dostępny na platformie Netflix. Należy do grupy Stand–up Skład. Brał udział w Wielkiej gali stand-upu i jest członkiem kanału 20 – stand-upów. Podczas występów Rafał bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do swojego świata w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie."

 


Impreza przeznaczona dla widzów +16

 
14 czerwca 2019, godz. 20:00
Klub A'propos
 
Bilety:

- 25zł przedsprzedaż

- 35zł w dniu imprezy

 

pz/inf.prasowa
filmy: Youtube (kanał 20 Stand-upów i Stand-up Polska)
foto:użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com.
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno