Dni Boguszowa-Gorc (FOTO)

Rozpoczęły się Dni Boguszowa-Gorc. Mieszkańcy mieli szansę wysłuchać koncertu zespołu Kombi oraz Latające Talerze. Na niedzielę przewidziany jest także koncert wałbrzyskiej grupy artystycznej Zorba.

Wyświetl galerię 1/39

Od 2010 roku Dni Boguszowa-Gorc są organizowane na stadionie przy ulicy Kusocińskiego. Wcześniej odbywały się one na terenie rynku i w okolicach ratusza, gdzie na scenie występowały lokalne zespoły muzyczne. Od czasu przeniesienia imprezy, Boguszów gościł już Czerwone Gitary, Patrycję Markowską, Blue Cafe, Urszulę, Bratanki, De Mono i Andrzej Piaseczny.

Imprezy plenerowe są dużą atrakcją dla mieszkańców. Dla wielu z nich jest to niepowtarzalna szansa na zobaczenie swoich ulubionych gwiazd. Impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Mamy gości nie tylko z Boguszowa-Gorc, ale również z okolicznych miejscowości. - mówi Elżbieta Gajewska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Dobra muzyka nie jest jednak jedyną atrakcją. Na stadionie czekały stoiska z rozmaitymi potrawami, loteriami i gadżetami, a dla dzieci przygotowano między innymi karuzelę, dmuchaną zjeżdżalnie i zamek, suchy basen oraz stoisko z okularami VR.

Organizatorem imprezy jest Miejska Biblioteka Publiczna we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Urzędem Miejskim w Boguszowie-Gorcach.

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com


pz
foto: pz

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno