Nie będzie referendum
Nie będzie referendum w sprawie odwołania przebywającego od grudnia ubiegłego roku w areszcie burmistrza Boguszowa - Gorc, Jacka C.  Głosy radnych podzieliły się 5 do 5, trójka radnych wstrzymała się od głosu. 

 
 
 
 
Za referendum głosowało 5 opozycyjnych radnych, 5 radnych nie chciała referendum (informacje kto jak głosował i rozmowa z radnymi jeszcze dziś na naszym portalu). Trójka radnych wstrzymała się od głosu. Referendum w sprawie odwołanie burmistrza Jacka C. nie będzie. 

Przypomnijmy, że burmistrz Jacek C. przebywa w areszcie od grudnia ubiegłego roku. Prokuratura postawiła mu zarzuty przyjęcia korzyści majątkowej w wysokości 70 tysięcy złotych i wyrządzenia szkody w wielkich rozmiarach w kwocie ponad 4 mln złotych w gminie Boguszów-Gorce.
 
Świdnicka prokuratura bada też sprawę korupcji wyborczej podczas ubiegłorocznych wyborów burmistrza Boguszowa. Śledztwo dotyczy kupowania głosów, prokuratura postawiła zarzuty już sześciu osobom. Zarzuty usłyszała między innymi radna z Komitetu Wyborczego Jacka C.

Czytaj też:
Kiedy referendum w sprawie odwołania burmistrza Boguszowa ? Przewodniczący nie zwołał sesji
Chcą referendum w sprawie odwołania burmistrza
Burmistrz Boguszowa z zarzutem przyjęcia łapówki
Nowe zarzuty dla Jacka C.
Zarzuty w sprawie korupcji wyborczej w Boguszowie
Radna z Boguszowa w areszcie

opr. pos
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno