Dożynki w Starych Bogaczowicach

Tegoroczne Dożynki w Starych Bogaczowicach pod znakiem konkursów - nie tylko dla mieszkańców gminy, ale i całego powiatu wałbrzyskiego. Na stadionie zorganizowane zostaną gry sportowe, pokaz sztucznych ogni, koncert zespołów "Ellixir" i "Loverboy", a ci co zgłosili do konkursu swoje dożynkowe wieńce powalczą nawet o 1000zł.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 14:00 Mszą Świętą w Kościele Św. Józefa w Starych Bogaczowicach, skąd barwny korowód dożynkowy przeprowadzi wszystkich gości na Stadion Sportowy.

 

Tam o godz. 15:00 władze gminy powitają wszystkich gości i zaproszą do wspólnej zabawy. Organizatorzy przygotowali na ten dzień wiele atrakcji, a wśród nich: bieg dla dzieci, mecz piłki nożnej, zumba show, rodzinne gry i konkursy z nagrodami, loteria dożynkowa i pokaz sztucznych ogni.

 

Na scenie zobaczymy zespół taneczny "Złote Dzieci" oraz zespoły muzyczne disco polo "Ellixir" i "Loverboy". Najwięcej niespodzianek czeka na najmłodszych - bezpłatne dmuchańce czy liczne animacje prowadzone przez Kamayu Art.

 

Nie zabraknie wystaw lokalnych twórców, stoisk degustacyjnych czy pysznego jedzenia. Imprezę zakończy dyskoteka pod chmurką.

 

 

pz/inf.prasowa

foto: użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno