Siatkarze zapraszają na turniej

Na ostatnią sobotę września zaplanowano inaugurację nowego sezonu II ligi z udziałem MKS-u Aqua-Zdrój. Zanim jednak wałbrzyszanie rozpoczną walkę o pierwsze ligowe, wcześniej, bo już w najbliższą sobotę zapraszamy do hali Aqua-Zdroju na towarzyski turniej, w którym obok gospodarzy zagrają również Olavia Oława oraz Chrobry Głogów.

Trwają przygotowania siatkarzy MKS-u Aqua-Zdrój do nowego sezonu II ligi. Przed naszą drużyną jeden z najważniejszych sprawdzianów, a zarazem jedyny występ w okresie przygotowawczym przed wałbrzyską publicznością. Chodzi o turniej w hali Aqua-Zdroju, w którym podopieczni trenerów Janusza Ignaczaka oraz Fabiana Kurzawińskiego zmierzą się z Olavią Oława oraz Chrobrym Głogów. Zapraszamy zatem do hali Aqua-Zdroju przypominając i podkreślając, iż wstęp na spotkania jest bezpłatny.
 
Turniej Rozpoczęcia Sezonu Siatkarskiego
Sobota - 14 września, hala Aqua-Zdroju:
godz. 11.00: MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - Olavia Oława
godz. 13.30: Olavia Oława - Chrobry Głogów
godz. 16.00: Chrobry Głogów - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone (facebook.com/walbrzyska.siatkowka)
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno