Tenisiści KT Szczawno-Zdrój nie zawodzą

Kolejny sukces zanotował Antoni Pankowski z KT Szczawno-Zdrój. Tenisista z uzdrowiska triumfował w turnieju kadetów we Wrocławiu. I to nie koniec dobrych wyników, za którymi stoją podopieczni Roberta Kosińskiego.

Przegląd zmagań tenisistów rozpoczynamy od Wrocławia, który gościł kadetów, a więc graczy do lat 16. W zawodach uczestniczył wspomniany Antoni Pankowski, który choć wciąż należy do młodzików, czyli kategorii do lat 14, to nie miał sobie równych w rywalizacji z udziałem starszych graczy.

Dodatkowo na wrocławskim obiekcie rozegrano turniej skrzatów do lat 12, w których wystartowali: Ignacy Pankowski (młodszy brat Antka), Franciszek Mataczyński oraz Marcel Guziński. Franek i Ignacy zakończyli rywalizację na ćwierćfinale, natomiast Marcel wywalczył 3. miejsce w singlu, a w grze podwójnej występując w duecie z Igorem Dziedziną stanął na najwyższym stopniu podium. W turnieju tej samej rangi, ale kategorii młodziczek U-14 w Warszawie zagrała Klaudia Owcarz. Nasza reprezentantka zajęła 3. pozycję w singlu, a w deblu (w parze z Malwiną Edyk) powtórzyła sukces Marcela Guzińskiego.

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com