Wiceburmistrz Drapała przegrał z nami w sądzie

Świdnicki Sąd Okręgowy oddalił pozew wiceburmistrza Boguszow-Gorc, Sebastiana Drapały przeciwko naszemu portalowi walbrzych24.com. Drapała domagał się przeprosin i 20 tysięcy złotych  za rzekome naruszenie wizerunku i dobrego imienia.

Wiceburmistrzowi Drapale nie podobało się, że informowalismy i informujemy mieszkańców Gminy Boguszów Gorce, którą tymczasowo zarządza w zastępstwie aresztowanego burmistrza Jacka C. o wielu naszym zdaniem interesujących wydarzeniach. Jako przedstawiciel gminy, czuje się dotknięty w imieniu wszystkich mieszkańców Boguszowa za publikacje na naszym portalu i pozywa nas.

 
Świdnicki Sąd Okręgowy oddalił jednak pozew wiceburmistrza Boguszow-Gorc, Sebastiana Drapały przeciwko nam, zatem przepraszać nie musimy. Wyrok jest prawomocny.
 
W sądzie przegrał też z nami starosta Krzysztof Kwiatkowski (czytaj tutaj), różnica jest taka, że Kwiatkowski przegrał w sądzie pozywając nas za własne pieniądze, natomiast wiceburmistrz Drapała za pieniądze publiczne - pieniądze mieszkańców Boguszowa.
 
Ani starosta Kwiatkowski, ani wiceburmistrz Drapała nie stawili się w sądzie na ogłoszeniu  wyroków. Dodajmy, że poczucie sprawiedliwości obu Panów nie pozwala im na zapłacenie  zasądzonych przez sąd, kosztów sądowych. 
 

Czytaj też:
Drapała pozywa nas do sądu: chce przeprosin i 20 tys. zł
Starosta Kwiatkowski przegrał z nami w sądzie
Windykujemy starostę Kwiatkowskiego
Dąbrowska wraca do pracy 
Będzie referendum w sprawie odwołania Jacka C. z funkcji burmistrza

pos
foto: pos
redakcja@walbrzych24.com


 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno