Kibicują medykom i pomagają seniorom

Kibice Górnika Wałbrzych z Kamiennej Góry odcięci są od swojej ulubionej drużyny ale nie próżnują i w czasie, kiedy nie mogą kibicować zbierają fundusze dla medyków i wspierają pogotowie zakupowe dla seniorów.

Ich transparenty zapraszające na mecze Górnika pojawiały się dotychczas w wielu miejscach. Korzystając z tych doświadczeń i nie mogąc zapraszać do kibicowania Ultrasi Górnika Wałbrzych promują akcję #zostań w domu.

 

 

W swoim mieście wspierają pogotowie zakupowe dla seniorów. Prowadzą też zbiórkę funduszy na wsparcie dla medyków. Cieszy się ona sporym powodzeniem, ponieważ już przekroczono zakładaną sumę a sama zrzutka jeszcze się nie zakończyła.

 

 

Dotychczas przekazali 800 masek, 150 kombinezonów, 60 litrów płynu antybakteryjnego, 2000 rękawiczek, 20 sztuk gogli, 20 litrów mydła, 342 litry wody i 60 litrów soków owocowych na rzecz na rzecz wałbrzyskiego Specjalistycznego Szpitala im. Sokołowskiego i Pogotowia Ratunkowego.

 

Oddziałowi Onkologii w Jeleniogórskim szpitalu przekazali 100 maseczek, 100 rękawiczek, 10 litrów płynu antybakteryjnego, 20 kombinezonów, gogle, 126 litrów wody oraz wafelki dla personelu i pacjentów.
 
Szpitalowi w swoim mieście Kamiennej Górze przekazali 200 maseczek, 20 litrów płynu antybakteryjnego, kombinezony, rękawiczki, 160 litrów wody, soki, kawę, herbatę a także wafelki dla personelu i pacjentów.
 
 
plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno