Festyn w przedszkolu
Festyn Rodzinny w przedszkolu Gminnego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Czarnym Borze  - zobacz zdjecia. 


 
Wyświetl galerię 1/14

Festyn przygotowali wspólnymi siłami nauczyciele, rodzice, dzieci i przyjaciele przedszkola. Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje,  między innymi konkurs plastyczny dla najmłodszych pod hasłem "Moja rodzina", malowanie twarzy, wspólne zabawy dorosłych i dzieci prowadzone przez specjalnie na tę okazję zaproszonego animatora zabaw dziecięcych.

Podczas imprezy można było zjeść pyszny bigos, kiełbaskę z grilla, domowe ciasta, wziąć udział w zorganizowanej loterii fantowej,   a przede wszystkim spędzić wesoło czas w miłej i radosnej atmosferze. Bo, zresztą jak zwykle, dopisało wszystko – uczestnicy, pogoda i dobry humor.                                              

Gwoździem programu w tym roku okazał się występ rodziców, którzy w tajemnicy przed dziećmi przygotowali autorską inscenizację do wiersza Juliana Tuwima "Rzepka". Do współpracy zaprosili również nauczycielkę dzieci z grupy Biedronek, Stanisławę Lipień oraz dyrektorkę GZSzP, Anną Dziewit.  Znany wszystkim wierszyk stał się dla kreatywnych rodziców  inspiracją  do powstania przepięknego, okraszonego humorem, muzyką, śpiewem i grą aktorską spektaklu, który zachwycił wszystkich. Brawom nie było końca.  
 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com


opr. kat
foto: użyczone

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno