Stara Kopalnia i WOK zapraszają na kino plenerowe oraz koncert online

Już w najbliższą sobotę w Starej Kopalni odbędzie się pierwszy od dwóch miesięcy koncert, tym razem online. 29 maja odbędzie się również inauguracja sezonu kina plenerowego. 

Wydarzenia związane z koronawirusem wymusiły na organizatorach zmianę formuły koncertu, który ostatecznie przeniesiono do internetu w formie live. Pierwszą edycję Kopalni Dźwięku poprowadzi prosto z niedostępnej dla turystów części obiektu Radosław Rakuzy znany także jako Rad74Nice, który zaserwuje brzmienia Drum'n'Bass. Transmisja prowadzona będzie na Facebookowym profilu Starej Kopalni i Underground Wałbrzych.
 
Inną imprezą, na którą zapraszają organizatorzy, jest Kino Open Air, czyli kino plenerowe. Co tydzień aż do końca września miłośnicy wielkich ekranów będą mogli uczestniczyć seansach kina plenerowego i samochodowego.
Pierwszy seans kina plenerowego odbędzie się 29 maja (piątek) o godz. 21.30, a na widzów czekać będą leżaki i pufy w wydzielonych sektorach dla rodzin, par oraz widzów indywidualnych. Film otwierający sezon zostanie niebawem ujawniony w mediach społecznościowych Starej Kopalni i WOK.
 
Stara Kopalnia i WOK zapewniają, że najważniejsze jest dla nich bezpieczeństwo uczestników imprezy. Na stronie wydarzenia będzie dostępny regulamin uczestnictwa.
 
Bilety można zamawiać na http://bilety.wok.walbrzych.pl/. 
 
Szl
foto:użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno