Konkurs - zostań twarzą szkoły

Mieszkańcy naszego miasta mogą wziąć udział w konkursie „Zostań Twarzą Pascala”, który organizuje bezpłatna Szkoła dla dorosłych Pascal.

Jest to szansa szczególnie dla osób, które chciałyby stać się bardziej rozpoznawalne, a swoją atrakcyjną osobą reprezentować i promować edukację. Uczestnicy konkursu będą mogli zaistnieć w mediach społecznościowych, pojawić się w reklamach Szkoły Pascal i oczywiście… dobrze się bawić!
 
W konkursie może wziąć udział każdy dorosły, który jest obecnie lub zamierza w przyszłości zostać słuchaczem nieodpłatnej Szkoły Pascal. Wystarczy zapisać się do szkoły najpóźniej 2 tygodnie po wysłaniu swojego zgłoszenia konkursowego. Udział w zabawie można zgłosić do 15 czerwca br.
 
Każdy z uczestników będzie miał szansę na główną wygraną – czyli zostanie Twarzą Pascala i reprezentowanie swoim uśmiechem bezpłatnej Szkoły dla dorosłych Pascal. 
Laureat pierwszego miejsca otrzyma nagrody: telewizor 49 cali oraz sesję zdjęciową, a wszyscy uczestnicy, którzy zakwalifikują się do finału otrzymają zestawy kosmetyków.
Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
 
- należy wypełnić zgłoszenie na stronie stronie internetowej szkoły
- przesłać 2 zdjęcia dobrej jakości oraz autoprezentację wideo do 30 sekund
 
Wszystkie informacje oraz regulamin znajdują się TUTAJ.
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno