Wystawa Harmony w Starej Kopalni

W najbliższą sobotę, 18 lipca o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Marcinem Ryczkiem – fotografem i autorem wystawy „Harmony”, która gości w przestrzeniach Starej Kopalni od końca lutego. 

Prace Marcina Ryczka to seria minimalistycznych, operujących symbolami fotografii. Ich przewodnia myśl to minimum formy, maksimum treści. Tytułowa Harmonia nawiązuje do formy, treści i procesu tworzenia prezentowanych fotografii. Temat jest wielowymiarowy, odnosi się do wolności, duchowości, relacji człowiek-natura. Fotografie Marcina Ryczka prezentowane były na wielu wystawach, m.in. w Japonii, USA, Niemczech, Chinach, Holandii, Rumunii, Indiach, Anglii, Austrii, Danii, Włoszech, Serbii, Tajwanie i Francji.
 
Znalazły się na łamach największych światowych magazynów, dzienników i serwisów internetowych. Na wystawie oprócz fotografii z różnych zakątków świata znajduje się także niesamowita instalacja wykonana z 1000 sztuk żurawi origami, które powstały podczas warsztatów w Starej Kopalni.
 
Harmonogram sobotniego wydarzenia wygląda następująco:
16:00 – sesja muzyki relaksacyjnej – GONGI – Mirosław Sopicki,
16:20 – oprowadzanie po wystawie Harmony przez autora Marcina Ryczka,
17:00 - spotkanie z artystą w Kawiarni Sztygarówka.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązuje awizacja na adres galeria@starakopalnia.pl. Wystawa dostępna jest do 2 sierpnia 2020 r.
 
red
foto:  WTV
redakcja@walbrzych24.com
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno