Miała prawie 3 promile, Skosiła znak i przejechała przez żywopłot
Niechlubny rekord weekendu wynosi niespełna 3 promile, a rekordzistką jest 44-letnia  mieszkanka Jedliny - Zdrój. Kobieta przejechała przez żywopłot i skosiła znak drogowy. Policja zatrzymała w miniony weekend trójkę pijanych kierowców. 

 

45-latka była kompletnie pijana. Na parkingu wjechała w żywopłot i uszkodziła znak drogowy. Do kolizji doszło w niedzielę po południu. Kobieta została zatrzymana przez świadków zdarzenia, którzy odebrali jej kluczyki i poinformowali policję. Alkomat pokazał 2,77 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, kobieta straciła prawo jazdy, grożą jej dwa lata więzienia. 

Prawo jazdy stracił też zatrzymany w sobotę wieczorem  na ul. Armii Krajowej, 32-latek. Mężczyzna miał prawie 0.7 promila alkoholu w organizmie. 


W niedzielny poranek prawo jazdy stracił 47-letni mieszkaniec Jedliny-Zdroju.Zatrzymany na ul. Wieniawskiego w Wałbrzychu mężczyzna "wydmuchał" 2,31 promila. 
 
- Za popełnione czyny troje sprawców przestępstw drogowych odpowie teraz przed sądem. Wszystkim grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, wieloletni zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna. - podsumowuje podkom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. 

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno