Bogata oferta WOK na jesień i zimę

Wałbrzyski Ośrodek Kultury organizuje kilkadziesiąt kursów dla mieszkańców z regionu. Część zajęć już wystartowała, ale nabór wciąż trwa. Wśród bogatej oferty ośrodka są propozycje dla osób w każdym wieku, już od przedszkolaków począwszy.

- To nic innego, jak szereg różnorodnych zajęć. W swojej ofercie mamy około pięćdziesięciu propozycji różnych zajęć. Od zajęć tanecznych, po zajęcia plastyczne, zajęcia nauki języka angielskiego czy nauki gry na instrumentach – wylicza Justyna Drapała z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

 

- Czekamy na otwarcie zajęć teatralnych, będą zajęcia teatralno-lalkarskie, teatralno-improwizacyjne, które poprowadzi Paweł Kuźma aktor Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Młodzież zapraszamy na zajęcia taneczne, zarówno w siedzibie ośrodka na Piaskowej Górze, jak i w Starej Kopalni. Zajęcia prowadzi Ewelina Pochel, świetna tancerka i świetny instruktor – zachęca Drapała.

 

Zajęcia organizowane są popołudniami, zazwyczaj w godzinach od szesnastej do dwudziestej. Część zajęć odbywa się tylko w siedzibie ośrodka na Piaskowej Górze, część tylko w Starej Kopalni. WOK zaprasza także na Podzamcze, gdzie przy Przedszkolu Samorządowym numer 8 odbywają się zajęcia gry na instrumentach. Tam prowadzone są kursy gry na pianinie i skrzypcach.

 

Zapisy prowadzone są na stronie internetowej wok.walbrzych.pl. Spotkania odbywają się w kameralnych grupach, najczęściej do piętnastu osób.

 

- Prosimy o wejście na stronę wok.walbrzych.pl w zakładkę „zajęcia”, tam znajduje się wykaz wszystkich zajęć, które mamy w ofercie. Jest także informacja o tym, które zajęcia już ruszyły, a na które trwa jeszcze nabór. To tam można uzupełnić formularz zapisu, gdy ruszają zajęcia wysyłamy informację z zaproszeniem na spotkania – wyjaśnia Drapała.

 

W ofercie ośrodka poza wspomnianymi już warsztatami teatralno-lalkarskimi, plastycznymi czy nauką gry na instrumentach są także kursy języka angielskiego czy warsztaty szycia na maszynie.

 

Kolejne propozycje to między innymi warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych.

 

informacja prasowa

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno