Pan Kleks przy Brzechwy

W niedzielę, 17 października o 12:30, zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na przygody Pana Kleksa i Adasia Niezgódki. Spektakl w reżyserii Karoliny Maciejaszek dedykowany jest dzieciom w wieku 7+.

Adaś Niezgódka uważa, że jest zupełnie do niczego. Koledzy nie chcą się z nim bawić i mówią, że przynosi pecha. Jego ulubionym zajęciem jest czytanie bajek. Pewnego dnia spotyka dziwnego ptaka, który zabiera go do nietypowej szkoły - krainy bajek – Akademii Pana Kleksa. W niej uczniowie odkrywają swoje ukryte talenty i umiejętności, w nieograniczony sposób mogą rozwijać wyobraźnię, to również azyl dla wszystkich wykluczonych, słabeuszy i dziwaków, którzy nie potrafią odnaleźć się we własnym środowisku.
 
 
Akademia Pana Kleksa jest miejscem, gdzie każdy czuje się jak u siebie: dobrze i bezpiecznie. To przede wszystkim szkoła, gdzie najważniejsze są potrzeby dziecka i rozwój jego osobowości, a nie rygorystyczna nauka. 
 
 
Adaptacja i reżyseria: Karolina Maciejaszek
Scenografia i kostiumy: Jana Łączyńska
Muzyka:  Tomasz Lewandowski
Choreografia:  Ewelina Ciszewska
Teksty Piosenek:  Jan Brzechwa, Krzysztof Gradowski
Asystent reżysera:  Filip Niżyński
Obsada: Karolina Bartkowiak, Rafał Gorczyca, Kamil Król, Paweł Kuźma, Seweryn Mrożkiewicz, Filip Niżyński, Bożena Oleszkiewicz, Paweł Pawlik, Marta Sapalska
 
 
KASA BILETOWA czynna jest na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu, tel. 74 666 73 41
 
ZOBACZ ZWIASTUN:
 
;
 
opr.plr
foto: użyczone / Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno