Stwórz prezent dla babci i dziadka
WOK zaprasza na Rodzinne Warsztaty Rękodzieła. To doskonała okazja by w rodzinnym gronie przygotować upominki na zbliżające się Dni Babci i Dziadka.
- To warsztaty dla całych rodzin. Zbliżają się Dzień Babci i Dzień Dziadka, dlatego wspólnie będziemy tworzyć herbaciarki na prezent – zachęca Kamila Kołodziejczyk z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Spotkanie zaplanowano 16 stycznia. Zapisywać się można  na stronie wok.walbrzych.pl.
 
Na warsztatach dzieci z rodzicami czy dzieci z dziadkami będą mogły stworzyć oryginalne herbaciarki, specjalne pojemniki na herbatę. Taki prezent na pewno ucieszy każdą babcię czy dziadka i przyda się w czasie rodzinnych spotkań.
 
- Zawsze przyjemniej tworzy się rodzinnie. Na naszych warsztatach wszyscy dobrze się bawią. Styczniowa propozycja jest dla dzieci od pięciu lat wraz z opiekunami – dodaje Kamila Kołodziejczyk.
 
Zapisy na zajęcia trwają już na wok.walbrzych.pl. Warsztaty rozpoczną się 16 stycznia o godzinie 10.00 i potrwają do 14.00. Przy większej liczbie chętnych zajęcia podzielone zostaną na kilka grup.

opr. kat
foto: WOK
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno