150 000 zł dla Jedliny-Zdrój

Jedlina-Zdrój otrzymała 150 000 dofinansowania. Pieniądze zostaną przeznaczone na budowę nowego centrum aktywności przy ul. Moniuszki  i modernizację terenów Parku Północnego (min. Alei Brzozowej i Polany Oddechowej)
 

- Miasto Jedlina-Zdrój otrzymało w trybie konkursowym z Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej 150 000 złotych. Dzięki temu dofinansowaniu do końca października powstanie w Jedlinie, przy ulicy Moniuszki nowe centrum aktywności. Powstaną elementy siłowni plenerowej i elementy placu zabaw dla dzieci. Zrewitalizujemy także odcinek ścieżek wokół parku zdrojowego. - mówi burmistrz Jedliny-Zdrój, Leszek Orpel.

Łącznie w tym roku Jedlina-Zdrój uzyskała około 6 mln złotych dofinansowania i jak zapowiada burmistrz Jedliny-Zdrój, Leszek Orpel – To nie koniec inwestycji.

 

pm

foto: archiwum
 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno