Pijany chciał skoczyć z wieżowca - 3,6 promila

Groził, że wyskoczy z 10 piętra bloku na jednym z dzierżoniowskich osiedli, na szczescie  uratowali go policjanci.  Mężczyzna był pijany, miał 3,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 


 

Około 21:00 dzierżoniowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o próbie samobójczej. Gdy przyjechali na miejsce okazało się, że mężczyzna  siedział na oknie z nogami przewieszonymi na zewnątrz budynku, a tułów miał przechylony głową w dół. 

Policjanci zaczęli rozmawiać z mężczyzną, po 20 minutach negocjacji  odwrócili uwagę 27-latka i ściągnęli go z okna.  Mężczyźnie została udzielona pomoc medyczna, okazało się że jest pijany, miał prawie 3.6 promila alkoholu w organizmie i jest poszukiwany do odbycia kary kilku dni więzienia za cykliczne łamanie przepisów z ustawy o wychowaniu w trzeźwości.

 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

opr. adm
foto: walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno