Menu

Czysty Wałbrzych nadal sprząta. Pomożecie ?

Kolejna akcja sprzątania Wałbrzycha. W piątek (29.04) porządki wokół Szczawnika, w sobotę  (30.04) - sprzątanie okolic torowiska na Piaskowej Górze (wzdłuż ul. Długiej). 
Czysty Wałbrzych nadal sprząta. Pomożecie ?
W najbliższy piątek 29 kwietnia o godz. 16.00 zapraszamy na polanę nad ulicą Książańską (tzw. Osiedlem Policyjnym). Porządkowany będzie Szczawnik, który płynie przez rezerwat przyrody "Przełomy pod Książem koło Wałbrzycha" i Książański Park Krajobrazowy.
 
- Z waszą pomocą spróbujemy pozbyć się lub zmniejszyć ilość śmieci, które zalegają w potoku oraz na jego brzegach. Po sprzątaniu zapraszamy na ognisko z kiełbaskami - zachęca Czysty Wałbrzych. 
 
 
W sobotę (30.04) kolejna akcja - tym razem sprzątanie okolic torowiska na Piaskowej Górze (wzdłuż ul. Długiej).  Spotykamy się 30 kwietnia o godz. 10.00 na Lidlu przy ul. Długiej. 
 

opr. adm
redakcja@walbrzych24.com
 
 

Komentarze

Jadym (27 kwietnia 2022 12:24)
Napiszcie ze bedzie po sprzataniu zupa, a na co najmniej2 Platformiane baby mozecie liczyć
Goldmann,, (27 kwietnia 2022 10:41)
,,i będzie jak u Młynarskiego,,,"" a że praca była ostra,,,i częściowo za darmoche,,,,,I tak sołtys wykorzystuje pracujący lud miast i wsi,,,,o lud się ,,daje

Dodaj komentarz

Sprzątali góry

Międzynarodowa ekipa posprzątała na Piaskowej Górze

Posprzątali Szczawnik (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij