Menu

Інформаційно-просвітницький центр для громадян України

Зустріч для українців, що бажають знайти роботу та почати вивчати польську мову 
 
 
Інформаційно-просвітницький центр для громадян України
Інформаційно-просвітницький центр для громадян України «Ніщо польське мені не чуже» організовує зустріч для переселенців. 
 
Цей захід відбудеться 18 травня у міському центрі допомоги украінцям у Валбжиху (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu) (Kilińskiego 1). Години зустрічі:  11:00 -13:00. 
 
Іще одна аналогічна зустріч пройде 
20 травня у Готелі Biały,  ul. Piotra Wysockiego 45. Час зустрічі: 10:00 - 12:00. 
 
 
На цих зустрічах усі українці можуть дізнатися про безкоштовне навчання для дорослих, заняття для дітей та молоді, а також безкоштовні курси з вивчення польської мови. Крім того, на зустрічі вам нададуть інформацію про трудове законодавство у Польщі, розкажуть, де можна отримати фінансову допомога для безробітних, розкажуть про актуальні вакансії та  навіть нададуть  допомогу у складанні резюме! 
 
Прийти на зустріч можуть всі бажаючі, а вся інформація буде надана безкоштовно. 

Вікторія Новорок
viktoriyaplastun@gmail.com 
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Kolejne generatory wysłane na Ukrainę. Wałbrzyszanie zebrali 160...

Gość Dnia - Tom Urbaniak

Z Wałbrzycha trafiły do Ukrainy, a potem na front

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij