Menu

Siatkarska sobota na Hali Wałbrzyskich Mistrzów

Aż cztery mecze siatkarskie będą mogli obejrzeć wałbrzyscy kibice w najbliższą sobotę. Na parkiecie Hali Wałbrzyskich Mistrzów wystąpią dwie drużyny męskie Z KPS Chełmca Wałbrzych oraz ekipy żeńskie MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych.

Siatkarska sobota na Hali Wałbrzyskich Mistrzów

Siatkarskie emocje rozpoczną się w sobotę o godzinie 10:00 meczem w ramach Dolnośląskiej Ligii Juniorek Młodszych. Będzie to spotkanie z udziałem juniorek MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych i UKS Gminy Miękinia

Następnie o godzinie 13:00 w ramach 1. ligii dolnośląskiej liderzy tabeli Chełmiec MZB Wałbrzych podejmować będą zespół Faraon Ziębice.

O godzinie 16:00 na parkiet wyjdą seniorzy KPS Chełmiec Wałbrzych pod kierownictwem duetu Kurzawiński/Ignaczak i spróbują przełamać się po dwóch ostatnich porażkach. Przypominamy, że nasza drużyna seniorska zajmuje obecnie 8 miejsce w grupie 3. II ligii siatkówki mężczyzn. Naszym najbliższym przeciwnikiem będzie ekipa Start Namysłów, która znajduje się 3 miejsca niżej.

 

 

Na tym nie skończą się siatkarskie rozgrywki tego dnia, ponieważ jeszcze o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie w ramach II ligii siatkówki kobiet, w którym występuje ekipa MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych. Panie zajmują obecnie 5. miejsce w grupie 3. a ich rywalkami będą zawodniczki UNI II Opole, które nie wygrały jeszcze w tym sezonie żadnego meczu.

Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny. Kluby serdecznie zapraszają do kibicowania na żywo na Hali Wałbrzyskich Mistrzów.

opr.plr
foto: archiwum / użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

MKS (23 listopada 2022 23:05)
Dziewczyny grają na kopalni?

Dodaj komentarz

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Miesiąc z Europejką

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij