Menu

Zaginał mężczyzna. Może widzieliście go.

Policja poszukuje zaginionego 29-letniego mieszkańca Boguszowa Gorc, Marcina Tomaszewskiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był przez rodzinę 12 stycznia i do tej pory nie nawiązał z nią kontaktu.

Zaginał mężczyzna. Może widzieliście go.
29-letni Marcin Tomaszewski 12 stycznia 2023 roku około godziny 13:00 wyszedł z mieszkania przy ul. Promyka w Boguszowie-Gorcach i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia ubrany był prawdopodobnie w czapkę z daszkiem, ciemną bluzę i spodnie dresowe. 29-latek ma około 165 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. Mógł udać się rejon góry Dzikowiec gdzie, lubił spędzać czas.
 
 
Wszystkich, którzy mają informację, o tym gdzie mężczyzna może przebywać lub mogą pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, bezpośrednio w Komisariacie Policji w Boguszowie-Gorcach przy ul. Głównej 32a, bądź w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2.

opr. adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Igor (17 stycznia 2023 20:15)
Nacpał sie i nie pamięta drogi do domu

Dodaj komentarz

Zaczęło się od wymiany zdań, skończyło w szpitalu

Był poszukiwany, trafi na 5,5 roku do więzienia

I na tym właśnie polega służba...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij