Menu

Pożar przy Placu Grunwaldzkim (FOTO / VIDEO)

Pożar wybuchł kilka minut po godzinie 17:00 na strychu budynku przy Wyzwolenia. Na miejscu jest straż pożarna i pogotowie.

Pożar przy Placu Grunwaldzkim (FOTO / VIDEO)

Strażacy wyprowadzili z budynku kobietę, której pomocy udzielili ratownicy medyczni. W sumie poszkodowane są dwie osoby, na szczęście nie są poparzone. Na miejscu trwają działania straży pożarnej. Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru, prawdopodobnie było to zaprószenie ognia przez lokatorów. Ulica Szmidta jest zamknięta dla ruchu.
 

 

 
kb
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Weź nie p i e r d o l (28 maja 2023 15:50)
Cytuję użytkownika: Radek
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tutaj prawie same złe rzeczy się dzieją. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa wynosi po przeliczeniu na polskie 9000 PLN bez potraceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Co z tego że pensja minimalna 9 000 PLN skoro chleb kosztuje 15 PLN a wynajęcie mieszkania 7 000 PLN.
Radek (28 maja 2023 10:08)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tutaj prawie same złe rzeczy się dzieją. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa wynosi po przeliczeniu na polskie 9000 PLN bez potraceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Michał (27 maja 2023 12:56)
Zobaczcie jak założyła buty ta wyprowadzana pani!!!
Ela (27 maja 2023 12:15)
A o 17 z tych okien ktoś rzucał przedmioty na przejście dla pieszych
Co wy tam palicie? (26 maja 2023 19:10)
Major: Stopczyk, co wy tam palicie? Stopczyk: Ja? Radomskie... ale jak pan major woli, to Franz ma Camele.Mailjor: Co ty p...sz za uszami Stopczyk... na wysypisku, co palicie po nocach? Stopczyk: A... takie tam szpargały... budynek idzie do Służby Zdrowia, nie, no to się pali takie faktury za odzież, za środki czystości, za materiały ubiurowe. Ja wiem, że to powinno iść na makulaturę, ale kto to teraz skupuje, nie?... ja panu powiem panie majorze, to była tajemnica... Major: Stopczyk, wy wyżej wała nie podskoczycie, to nie róbcie sobie jaj. Panowie mówią, że akta palicie... Stopczyk: jakie akta?

Dodaj komentarz

112  |   pożar  |   straż pożarna  |  

Pożar zbiorników z gazem w Strzegomiu. Ewakuacja mieszkańców

Dzieciaki nagradzały 'Wzorowych Kierowców'

To nie 'CSI' - tak wygląda prawdziwe laboratorium kryminalistyczne

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij