Remont ulicy Przemysłowej

Ogłoszono przetarg na przebudowę ulicy Przemysłowej. Jest to kolejny, po remoncie Placu Na Rozdrożu (aktualnie Placu Solidarności) etap rewitalizacji tej części Śródmieścia.

Wyświetl galerię 1/11

Prace powinny się rozpocząć zaraz po wyłonieniu wykonawcy. Remont obejmie min. wymianę nawierzchni i oświetlenia. Oprócz remontu planowane jest utworzenie parkingu na około 120 samochodów.

- Został ogłoszony przetarg i oczekujemy na oferty, pytania. To jest przebudowa całej ulicy Przemysłowej. Zaczynamy od Sikorskiego, kończymy na Placu Na Rozdrożu. To jest tak naprawdę ostatni etap przebudowy Placu Na Rozdrożu wraz parkingiem na około 120 samochodów. Na chwilę obecną parking będzie bezpłatny. - mówi zastępca dyrektora Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta, Bogusław Rogiński.

Wstępny termin zakończenia prac to sierpień 2018 roku.
 


 

pm

foto: K.Żarkowski

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno