4 wypadki i pożar

To był pracowity weekend dla straży pożarnej. Strażacy musieli kilkukrotnie interweniować przy wypadkach samochodowych, ale nie tylko...

- W Jaczkowie samochód marki BMW czołowo uderzył w drzewo, samochodem podróżowały 3 osoby. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i zawieziona przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

- Drugie zdarzenie miało miejsce 15 września w Walimiu na ulicy Wyszyńskiego. Około godziny 18:00 samochód marki Renault wypadł z jezdni i wpadł do rzeki. Osoba poszkodowana nie wymagała interwencji pogotowia ratunkowego.  

- Samochód marki Audi w Dziećmorowicach wypadł z jezdni. Jedna osoba, mężczyzna został ranny i udzielono mu pomocy. Samochód czołowo zderzył się z drzewem .

- 16 września w Głuszycy na wyjeździe na Nową Rudę pojazd marki Renault Traffic wypadł z drogi, dachował. Znalazł się około 30 metrów od drogi. Kierowcy udzielono pierwszej pomocy. – mówi Oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu, Tomasz Kwiatkowski.

 W Wałbrzychu wydarzył się jeden pożar.

- Jedno zdarzenie związane z pożarem, miało miejsce w Wałbrzychu na ulicy Sztygarskiej. Nastąpił pożar od komina. Strażacy musieli wycinać około 2 metrów kwadratowych poszycia między ostatnią kondygnacją a dachem. – mówi Oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu, Tomasz Kwiatkowski.
 

 

pm

foto: archiwum

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.

Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno