Bo na studia nigdy nie jest za późno

Podpisano Akt Założycielski Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czarnym Borze. Podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2017/2018 w Bibliotece+Centrum Kultury, ślubowanie złożyło ponad 50 osób.

Pomysł utworzenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku zrodził się dwa lata temu. Przez ten czas zbierane były informacje na temat takiej formacji oraz prowadzone konsultacje z różnymi instytucjami i osobami.

 

Jak informuje dyrektor Biblioteki+Centrum Kultury, Renata Chruszcz, wciąż można jeszcze dopisać się do listy studentów. Zajęcia będą zróżnicowane i będą dotyczyć wielu dziedzin, m.in. psychologii, zdrowia, kultury i sztuki, ale także będą to zajęcia ruchowe.

 

Od przedstawicieli UTW z Wałbrzycha, Lubawki i Nowej Rudy założyciele czarnoborskiego UTW otrzymali słowa uznania i gratulacje za pomysł i determinację utworzenia takiej formacji, natomiast studentom pogratulowano dobrego wyboru inwestycji w siebie i życzono rozwijania pasji oraz dobrej zabawy.

 

Jak na każdej inauguracji roku akademickiego nie zabrakło również wykładu inauguracyjnego, który wygłosił do zebranych dr Jerzy Tutaj, a na zakończenie uroczystości czekał na wszystkich specjalnie przygotowany na tę okazję tort. Na środę 11 października zaplanowano też wyjazd integracyjny do Galowic do starej powozowni.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

pz/inf.prasowa

foto: użyczone

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno