Przyłączą się do bicia rekordu w prowadzeniu resustytacji

Z okazji Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca, w Centrum Kulturalno-Kongresowym "Witold" odbędzie się próba bicia rekordu w prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Inicjatorem ogólnopolskiej akcji jest Fundacja WOŚP.

Celem akcji jest zaangażowanie jak największej ilości osób do jednoczesnego prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Wspólnie z Centrum "Witold" do tej ogólnopolskiej akcji przystąpi wiele boguszowskich placówek, w tym Urząd Miejski i Rada Miejska Boguszowa-Gorc, Ośrodek Pomocy Społecznej, Straż Miejska, Zespół Szkół Samorządowych, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Stowarzyszenie "Boguszowska Szóstka".


Punktualnie o godzinie 12:00 do resuscytacji na 6 stanowiskach z fantomami przystąpi około 100 osób. Nad prawidłowym przebiegiem zadania czuwać będą członkowie jednostek OSP ”Boguszów” oraz OSP „Gorce”.

 

16 października 2017, godz. 12:00

Centrum Kulturalno-Kongresowe "Witold"

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com


pz
foto: użyczone

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno