Potrącił go z zazdrości (VIDEO)

Nawet 3 lata więzienia grożą 31-letniemu mieszkańcowi Boguszowa-Gorc, który jadąc swoim samochodem, umyślnie zjechał na chodnik i potrącił idącego nim pieszego. Tłumaczył policji, że zrobił to z zazdrości.

 
 
Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego w Boguszowie-Gorcach. Na pierwszy rzut oka mogło się wydawać, że to nieszczęśliwy wypadek, jednak policjanci ustalili, że kierujący samochodem marki Renault wjechał w idącego chodnikiem mężczyznę celowo. Powodem była zazdrość o żonę. W wyniku potrącenia 26-latek doznał niegroźnych obrażeń, pozostał jednak na obserwacji w szpitalu.
 
- Funkcjonariusze ustalili, że 31-letni mieszkaniec Boguszowa-Gorc groził już wcześniej pozbawieniem życia 26-latkowi w wiadomościach tekstowych. Wobec tego prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu zastosował wobec boguszowianina środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego – informuje rzecznik wałbrzyskiej policji Marcin Świeży.
 
 
Sprawca tłumaczył policji, iż źle obliczył tor jazdy, a mężczyznę chciał jedynie nastraszyć, nie potrącić. 
 
Mężczyzna odpowie za narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Teraz grożą mu nawet 3 lata więzienia.
 
wb
foto:KMP w Wałbrzychu
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno